KONST / Litografier / Färglitografi 8805323
nr 880 5323
Nils G Stenqvist
(1934-2005), Sverige
Färglitografi, Nils G Stenqvist (1934-2005), Kina motiv, 204/295, signerad, motivet: 21x22
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 10 mars 2014
kl 18:21:25
200 kr
300 kr
Nils G Stenqvist
Läs mer om Nils G Stenqvist